روش انتقال اجناس بین شهری

یکی از مخرب ترین خبرهای سال 1400 تاثیر کرونا بر شرکت باربری و حمل و نقل است، که حمل و نقل را برای هموطنان کاری دشوار ساخته است.
تاثیر کرونا بر شرکت های باربری و حمل و نقل به شکلی بوده که بسیاری از موسسه های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل بین شهری، درون شهری را تعطیل کرده است.
باید به مؤسسه ای که امور حمل و نقل کالا را به عهده دارد حق دهیم که بخواهند تعطیل کنند، بدین دلیل ممکن است از طریق بسته بندی اثاثیه، وارتباط مستقیم دست با اشیاء خانه ویروس منتقل شود و آن زمان است که پشیمانی فایده ای ندارد.
اما باید دانست که اثر کرونا بر امور حمل و نقل تا چه حد بوده و تا کی این دوره تلخ ادامه دارد؟
ترس های مربوط به شیوع جهانی ویروس کرونا یا COVID-19، تقریبا در هر صنعتی وجود دارد از جمله می توان به مسافرت هوایی، گردشگری، تولید، و هم اکنون صنعت حمل و نقل و باربری اشاره کرد.
در حالی که آلودگی، اولین ترس ذهنی شده است. این ویروس اثرات بیشتری را در صنعت حمل و نقل تجاری ایجاد می کند و تاثیر این ویروس بر شرکت های باربری و حمل و نقل جز اولین پیامدهای کرونا است.

تاثیر کرونا بر شرکت های باربری و حمل و نقل چیست و چه پیامدهایی را به دنبال دارد؟

افرادی که در شرکت های باربری مشغول کار هستند جزء اولین کسانی هستند که حس خطر را در خود می‌بینند و اگر بخواهند بی احتیاطی به عمل آورند، ممکن است به میکروب کرونا دچار شوند و تاثیر کرونا بر شرکت های باربری و حمل و نقل را می توان در اینجا دید.
نگون‌بختانه می‌توان گفت به‌دلیل به وجود آمدن پدیده ای به نام ویروس کرونا در جهان، نرخ انتقال بین شهری هر روز دگرگون است و دیگر قیمت ثابتی ندارد.
تاثیر کرونا بر موسسات باربری و حمل و نقل به گونه ای بوده است که دیگر کمتر باربری در کرمانشاه برای جا به جا کردن وسایل باز است.
اما شعار ما در باربری نوبهار: کرونا را شکست می دهیم است، نوبهار جسورانه اقدام به جا به جایی اجسام و وسایل برای هموطنان عزیز کرمانشاهی می کند.
باید گفت که نه فقط نرخ حمل و نقل و باربری، بلکه قیمت هر چیزی در این روزها گران شده است و این یک اپیدمی جهانی است و صرفا مختص به ایران نیست.
تاثیر کرونا بر دفاتر باربری و حمل و نقل باعث می‌شود تا جا‌به‌جایی وسایل کمتر صورت بگیرد.

وستون لابور، مدیرعامل انجمن کامیون داران به HDT گفته است که انجمن کامیونداری بندرگاه، که نماینده بسیاری از شرکت های حمل و نقل در خارج از بنادر کالیفرنیای جنوبی است، “کرونا ویروس اثر بی سابقه ای بر اعضای ما داشته است”.

عوارض جانبی اقتصادی

مطمئنا ویروس کرونا اگر درمان نشود، به زودی همه را از پا در خواهد آورد و اقتصاد فلج کننده ای در انتظار دنیا خواهد بود.
زیرا تولیدی ها تعطیل می شود و در نتیجه هیچ غذایی برای خوردن و آب سالم‌ی برای آشامیدن وجود نخواهد داشت و می بینید که تاثیر کرونا بر شرکت های باربری و حمل و نقل به تنهایی نیست و این یک مشکل جهانی است.
اما مطمئنا چنین مسائلی به وجود نخواهد آمد زیرا تمام تلاش دانشمندان دنیا این است که هر چه زودتر برای ویروس کرونا، یک راه حل و یا درمانی را پیدا کنند و تا به امروز نیز به دستاوردهای بسیار زیادی رسیده اند که به زودی، نتیجه آن ها را مشاهده خواهید کرد.

باربری کرمانشاه نیسان
ادامه مطلب