کیفیت خدمات باربری همواره شعار ماست

دریافت مشاوره رایگان

مینی وانت باربری و اتوبار نوبهار

مینی وانت باربری و اتوبار را ممکن است در خیابان ها در حال رفتن دیده باشید و این سوال به ذهنتان برسد که چرا از این ماشین برای اسباب کشی استفاده شده است؟ برای پاسخ به این سوال شما باید گفت که وقتی مینی وانت برای باربری و اتوبار به محل مورد نظر ارسال می شود به مقدار اثاثیه آن مشتری بستگی دارد که از چه وسیله نقلیه ای می توان استفاده کرد که مناسب باشد.

چگونگی انتخاب وسیله نقلیه مناسب برای باربری و اتوبار؟

ماشین باربری یکی از تجهیزات مهم مورد استفاده در اسباب کشی است. انتخاب ماشین اسباب کشی یا باربری کرمانشاه باید هوشمندانه و با توجه به حجم و اندازه بار باشد. اشتباه در انتخاب ماشین حمل بار می تواند دردسرهای اسباب کشی شما را افزایش دهد.

عوامل مختلفی در زمینه ی انتخاب وسیله نقلیه باربری و اتوبار مناسب است که شامل موارد زیر می شود :

فاصله ی مبدا تا مقصد یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار برای انتخاب نوع وسیله نقلیه برای اسباب کشی است . معمولاً فاصله های دور و بین شهری از ماشین ها بزرگ استفاده می شود چون این وسایل نقلیه برای این کار مناسب تر اند. اما برای فاصله های کم و محدودیت ترافیک بهتر است از وسایل نقلیه کوچک استفاده کرد تا سریع تر به مقصد برسد تا بتواند باربری را در مدت زمان کوتاه انجام دهد.

مینی وانت هم به دلیل اینکه کوچک است برای شهر کرمانشاه که هر نقطه ای از آن ترافیک است بسیار مناسب است اما باز هم مقدار اثاثیه ای که باری جابجایی در نظر گرفته اید ملاک است که چقدر باشد.

همانطور که در متن بالا ذکر کردم حجم بار برای اسباب کشی اصلی ترین مورد برای انتخاب نوع وسیله ی نقلیه است. در این امر باید فرد کارشناس از طرف شرکت باربری مورد نظر به محل برود و مقدار آن را بسنجد سپس وسیله ی نقلیه پیشنهادی را به شما بگوید و در روز مقرر شده برای شما ارسال کنند.

قبل از اسباب کشی باید ظرفیت وسیله نقلیه باربری را بسنجید!

شرکت های باربری معتبر باید به این نکته توجه داشته باشند که حجم بار شما متناسب با وسیله ی نقلیه انتخاب هست یا خیر؟ اگر داخل وسیله ی نقلیه بیش از حد وزن تحمل وسیله نقلیه باشد نتیجه ای جز خطر برای اثاثیه شما نخواهد داشت. همچنین وجود فضای خالی در خودروی حمل بار زمانی هایی که خودرو در دست انداز میرود ممکن است به هم برخورد کننده و آسیب ببینند. اگر وسیله نقلیه متناسب با میزان وسیله نقلیه شما انتخاب شود هیچ کدام از این اتفاق ها نخواهد افتاد.

بهتر است این مورد را هم اضافه کنم که درست است ماشین باربری بزرگ هستند و شما فرض بر این دارید که هر مقدار وزن باری را ممکن است تحمل کند اما سخت در اشتباهید هر ماشین باربری و اتوبار ظرفیت محدودی برای تحمل وزن بار دارد. حمل اثاثیه بیش از ظرفیت وسیله نقلیه باربری میتواند خطر ساز باشد. البته شرکت های معتبر باربری و اتوبار هیچوقت این کار را انجام نخواهند داد ولی شرکت هایی که میخواهند از شما هزینه یکمتری بگیرند این کار را می کنند و جزء خسارت مالی چیز دیگری برای شما باقی نمیماند.

 سفارش خدمات اتوبار

چه مقدار هزینه ای برای باربری در نظر گرفته اید ؟

مقدار هزینه ای که برای باربری و اسباب کشی در نظر گرفتید می تواند موثر واقع شود و اینکه در هنگام انتخاب شرکت باربری مورد نظرتان به بودجه ای که کنار گذاشته اید دقت کنید تا براساس همان مقدار اسباب کشی را بدون هیچ استرسی انجام دهید . البته این نکته را هم بگویم که هرچقدر ماشین باربری بزرگ تر باشد هزینه ای آن هم بالا تر می رود و اینکه لازم نیست مسیر مبدا به مقصد را برای انتقال اثاثیه چند بار طی کند و هزینه ای دو برابر پرداخت کنید.

این نکته را هم در نظر داشته باشید که هزینه ای میپردازید ارزشش را خواهد داشت چون یک باربری و اسباب کشی بدون استرس با خیال راحت به مکان جدید خواهید داشت ، و آن غول بزرگ اسباب کشی را از ذهنتان پاک کنید چون شرکت باربری نوبهار کرمانشاه شما در این زمینه همراهی میکند تا هیچ استرسی را حس نکنید.

مینی کامیونت باربری و اتوبار نوبهار بار

اگر در نظر دارید که مینی کامیونت باربری و اتوبار را برای اثاثیه استفاده کنید اول از همه باید به مقدار اثاثیه توجه کنید و اگر مناسب بود این وسیله حمل و نقل را برای باربری و اتوبار انتخاب کنید.

البته شرکت باربری قبل از اینکه وسیله باربری برای شما ارسال کند کارشناسش را جهت بررسی میزان اثاثیه شما ارسال می کند و سپس کارشناس محترمه وسیله ی مناسب را در نظر میگیرد. اشتباه در انتخاب ماشین حمل بار می تواند دردسرهای اسباب کشی شما را افزایش دهد.

از مینی کامیونت برای باربری و اتوبار چه مقدار اثاثیه استفاده می شود؟

از مینی کامیونت برای جابجایی بارهای سنگین باحجم زیاد استفاده میشود که در این خصوص باربری نوبهار بار میداند که کدام بار را با مینی کامیونت ها جابه جا کرد که نتیجه بهتری داشته باشد .

کامیونت های مسقف و غیر مسقف هر کدام برای جابجایی اثاثیه مختلف استفاده می شود که متناسب با جم بار شما میباشد.اگر کامیونت مسقف باید ارتفاع کابین آن باید اندازه ای باشد که اقلامی که ارتفاع زیادی دارند مثل یخچال ، کمد ها و .. به راحتی بدون اینکه مشکلی ایجاد شود بارگیری شود. همچنین مسقف بودن کامیونت باربری و اتوبار بهتر از غیر مسقف هایش است چرا؟ چون از سرقت لوازم منزلتان میتوانید جلوگیری کنید.

این نکته را توجه داشته باشید که حجم بار شما باید با وسیله نقلیه حمل باربری و اتوبار انتخابی شما متناسب باشد. وجود فضای خالی در خودروی حمل بار میتواند سبب برخورد اثاثیه به هم و آسیب دیدن آنها شود. البته شما میتوانید با بسته بندی لوازم منزل از این اتفاق جلوگیری کنید.

قبل از انتخاب کامیونت برای باربری و اتوبار محل جدید را مورد بررسی قرار دهید!

بعضی اوقات است وسیله ی مناسبی را برای باربری و اتوبار انتخاب میکنید بدون اینکه محل جدید را در نظر بگیرید که پهنای کوچه یا خیابان کم است و با این انتخاب اشتباه مجبور هستید که وسایل را در یک مسافت نسبتان طولانی به داخل محل مورد نظر جابجا کنید. پس انتخاب وسیله ی نقلیه را به متخصصین شرکت باربری بسپارید تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید. هرچقدر خودروی حمل و نقل به مل مورد نظر نزدیک تر باشد می توان یک جابجایی ساده تر داشته باشیم بدون اینکه کار را هم برای خود و دیگر کارگران زیادتر کنید.

نکته ی مهمی که در اینجا به آن باید اشاره کرد این است که هرچقدر مسافت حمل بار تا محل مورد نظر بیشتر شود شرکت باربری و اتوبار تهران هزینه ی اضافی را برای شما در نظر می گیرند پس این نکته را دقت کنید که مشکلی پیش نیاید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید. بنابراین بهتر است ماشین باربری و اتوبار مورد نظر را با توجه به موقعیت مکانی محل جدید انتخاب کنید.

خدمات باربری

نکات مهم در انتخاب وسیله ی نقل باربری و اتوبار

*نوع بار و اسباب و لوازم

*مسافتی که قرار است برای حمل بار طی شود

*باربری در تهران است یا برای شهرستان

*ساعت درنظر گرفته شده برای حمل بار

*نوع مسیر و جاده بین مبدا و مقصد

و… که در انتخاب وسیله نقلیه باربری کرمانشاه و اتوبار نوبهار تاثیر مستقیم دارد پس بهتر است با انتخاب صحیح شرکت باربری بتوانید یک اسباب کشی مناسب داشته باشید بدون اینکه مشکلی ایجاد شود و هزینه ی اضافی پرداخت کنید.

شرکت باربری و اتوبار نوبهار بار به عنوان یک شرکت حرفه ای بهترین وسیله ی نقلیه را برای شما در نظر می گیرد که هیچ مشکلی از نظر فنی و از نظر اندازه ای نداشته باشد تا شما بتوانید یک اسباب کشی راحت و مقرون به صرفه داشته باشید کافیست با ما در ارتباط باشید.

وانت بار باربری و اتوبار نوبهار بار

از وانت بار برای جابجایی بارهای تا وزن 800 کیلوگرم استفاده میشود که در این خصوص باربری نوبهار میداند که کدام بار را میتوان با وانت بار جابه جا کرد . هنگامی که وسیله ای از بازار خرید کرده اید که نمی توان آنرا با مینی کامیونت ها جابجا کرد وانت بار برای حمل آن مناسب می باشد  .

از وسایل متنوعی برای جابجایی بار در باربری نوبهار بار  استفاده میشود که با وجود هر کدام از وسایل نقلیه میتوان جابجایی وسایل را تا وزن خاصی انجام داد .

بارهایی که با وزن خاصی باشد و گنجایش چینش در بخش باری وانت را داشته باشد می توان با وانت بار جابجا کرد .

کامیونت باربری و اتوبار نوبهار کرمانشاه

یکی از مهمترین مسائل برای باربری نوبهار که ماشین مناسب را برای این کار انتخاب کنیم. این انتخاب بستگی به حجم بار دارد و باید متناسب با نوع بار ماشین را انتخاب کرد. کامیونت باربری و اتوبار نوبهار برای بار با حجم متوسط و وزن کم مانند مبلمان و کالاهای اداری و به  طور کلی میز و صندلی استفاده میشود.

این ماشین ها مسقف هستند و با چادر پوشانده شده اند. در اتاق بار آنها تعداد زیادی پتو و ضربه گیر به اضافه کارتون مخصوص بسته بندی وجود دارد تا بار از ضربات احتمالی  مصون باشد. اطراف و کف اتاق بار هم با موکت پوشانده شده تا بار صدمه نبیند. به کامیونت ها اصطلاحا خاور مسقف فلزی یا چادری هم میگویند. این ماشین بهترین انتخاب جهت حمل لوازمی مانند میز و صندلی برای منزل و ادارات می باشد.

چرا باید از کامیونت برای حمل بار استفاده کرد؟

🔶 کامیونت امکان تردد و باربری را در تمام ساعات روز دارد.

🔶 کامیونت مجهز به تجهیزاتحفاظتی برای بار مانند پتو، موکت و … است.

🔶 سیستم فنر بندی کامیونت به گونه ای طراحی شده که جلوی ضربات ناشی از سرعتگیر را میگیرد.

🔶 برای حمل بارهایی که زیاد حساس نیستند مانند برنج و آرد و مایعات و … میتوان از کامیونت روباز استفاده کرد.

خدمات باربری
سفارش خدمات باربری
خدمات باربری

خدمات کامیونت نوبهار بار برای اسباب کشی

🔶 حمل و جابجایی هر نوع بار ریز ودرشت با ماشین های مسقف

🔶 تعرفه و کرایه ارازن و مناسب برای اسباب کشی منزل

🔶 ارائه بیمه نامه برای کامیونت باربری جهت خسارات احتمالی

🔶 استفاده از رانندگان ماهر و مسلط

🔶 به کارگیری خدمه با تجربه و آموزش دیده برای حمل بار

🔶 ارسال کامیونت های سالم و تمیز و موکت شده برای جابجایی بارها

مراحل سرویس دهی با کامیونت

🔶 تماس و رزرو کامیونت باربری به همراه تعداد کارگر مورد نیاز برای جابجایی بار

🔶 حضور در کمترین زمان در محل خانه یا اداره شما

🔶 در صورت نیاز و در خواست مشتری بسته بندی اثاثیه و لوازم

🔶 بارگیری و حمل بار بسته بندی شده با داخل کامیونت

🔶 حمل بار به مقصد مورد نظر

🔶 تخلیه و چیدمان بار و اثاثه داخل منزل یا دفتر کار شما

خدمات باربری
خدمات باربری

کامیونت باربری ارزان و مقرون به صرفه

کامیونت ماشین مناسبی برای حمل بار و اسباب کشی است. زیرا وسیله های خانه و اداری در هر اندازه ای در آن جا میگیرند. همچنین استانداردهای لازم را برای حمل بار دارد و خیال شما از بابت سالم رسیدن بار به مقصد راحت خواهد بود.

انتخاب کامیونت باربری و اتوبار نوبهار بار علاوه بر این هزینه زیادی ندارد و کاملا مقرون به صرفه است. شرکت ما برای حمل بار کاشین های مختلفی دارد اما پیشنهاد ما برای حمل بار با حجم متوسط و تجربه یک باربری ارزان، کامیونت می باشد. چون در این حال تعداد سرویس دهی کم خواهد شد و کرایه شما هم کاهش پیدا میکند.

انتخاب ماشین مناسب میتواند کیفیت اسباب کشی یا حمل بار را برای شما افزایش دهد. پس بهتر است بر اساس نوع بار و حجم آن ماشین مناسب را انتخاب کنید. همچنین که در تمام ساعات روز امکان تردد با کامیونت وجود دارد و این برنامه ریزی شما را آسان تر خواهد کرد. این خدمات به صورت شبانه روزی ارائه میدهد و در هر زمان که نیاز به جابجایی و حمل بار داشته باشید میتوانید آنرا از ظرافت بار در خواست کنید.

قیمت و هزینه باربری با کامیونت

قیمت کامیونت باربری و اتوبار نوبهار بار به صورت ساعتی محاسبه میشود. اگر مسیر شما برای جابجایی و اسباب کشی نزدیک باشد هزینه شما برای حمل اثاثه کمتر خواهد بود. اما مسیر دورتر زمان بیشتری را میخواهد که در این صورت قیمت افزایش می یابد.

عامل مهم دیگر در قیمت باربری با کامیونت تعداد طبقات و تعداد کارگر مورد نیاز برای حمل بار شماست. همچنین ممکن است برای جابجایی نیاز باشد تا رفت و برگشت انجام گیرد و به طور مثال به دوبار بارگیری و تخلیه نیاز داشته باشید. بر این اساس باید پیش از رزرو خدمات باربری حتما با همکاران ما تماس بگیرید و درباره تعیین قیمت صحبت کنید.

خدمات باربری

در صورتیکه زمان و لوازم لازم جهت بسته بندی اثاثه را ندارید میتوانید از ما کمک بخواهید. یکی از خدمات جانبی باربری، بسته بندی اثاثیه و لوازم است تا بتوانید اسباب کشی آسان و مطمئن داشته باشید. هزینه این خدمات به هزینه حمل بار اضافه میشود اما برای شما مقرون به صرفه خواهد بود.

همچنین حمل بار در کرمانشاه با شهرستان متفاوت است. بر اساس دوری و نزدیکی هر شهری قمیت ها زیاد و کم میشود و متفاوت خواهد بود. تلاش ما ارائه خدمات باکیفیت به شما عزیزان و جلب رضایت شما می باشد.

باربری کرمانشاه را از باربری نوبهار بخواهید !

شرکت باربری نوبهار به صورت بیست و چهار ساعته در تمام نقاط کرمانشاه آماده ارائه خدمات باربری به شما می باشد. برای رزرو خدمات و مشاوره با ما تماس بگیرید. تلاش ما ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات حمل بار به شما عزیزان می باشد.

بسته بندی اثاثیه باربری نوبهار کرمانشاه

اگر قصد اسباب کشی دارید اما زمان کافی برای بسته بندی منزل یا اداره خود را ندارید میتوانید از خدمات بسته بندی اثاثیه باربری و اتوبار نوبهار کمک بگیرید. تیم حرفه ای و کاد ر  آموزش دیده ما آماده است تا بسته بندی اثاثیه را در محل با بهترین کیفیت برای شما انجام دهد. یکی از دغدغه های همیشگی مشتریان ما در زمان اسباب کشی و جابجایی منزل، بسته بندی درست و اصولی و به موقع وسیله ها و لوازم است.

ما اینجا هستیم تا این خدمت را در سریع ترین زمان و با بهترین کیفیت به شما عزیزان در سراسر استان کرمانشاه ارائه دهیم. بسته بندی اصولی و درست از چند جهت برای مشتریان اهمیت دارد. مهمترین و اولین دلیل آن آسان شدن جابجایی و حمل اثاث از محل فعلی به ساختمان جدید است. در ثانی مانع از هر آسیبی به اثاثیه و لوازم خواهد شد. علاوه بر این ها بسته بندی اصولی میتواند هزینه شما را برای نوع خودروی باربری به میزان زیادی کاهش دهد و تعداد دفعات رفت و آمد را برای حمل و جابجایی کم میکند.

اگر همه چیز را مرتب و اصولی در جعبه ها بچینید و بسته بندی کنید پیدا کردن و چیدن دوباره آنها ساده تر خواهد بود. برخی وسیله ها مانند مبلمان و رختخواب ها نیاز به بسته بندی خاص دارند. شاید جمع کردن این وسیله ها برای همه آسان نباشد. زیرا باید محکم و اصولی کار انجام شود تا رختخواب از هم نپاشد و مبلمان ضربه نخورد.

بسته بندی لوازم لوکس

میتوانید جهت بسته بندی لوازم لوکس منزل یا ادره خود از خدمات بسته بندی اثاثیه باربری و اتوبار نوبهار بار استفاده کنید. برخی وسیله ها مانند پیانو، یخچال ساید بای ساید و شایاء عتیقه و قیمتی حتما نیاز به دقت بیشتری برای بسته بندی دارند. پس بهتر است از افراد ماهر و مسلط برای این کار کمک بگیرید. خیال شما از این بابت راحت باشد زیرا همه اثاثیه در زمان حمل بیمه میشوند و حتما کار بسته بندی و حمل توسط افراد ماهر انجام خواهد شد.

سرعت و کیفیت از اصولی کار ما در شرکت نوبهار بار است. ما متعهدیم تا رضایت مشتریان را در تمام مراحل بسته بندی تا حمل و چیدمان وسیله ها برآورده کنیم. با استفاده از خدمات بسته بندی شرکت باربری، یک اسباب کشی آسان و کم استرس را تجربه خواهید کرد. خستگی و استرس در روزهای جابجایی منزل و اسباب کشی زیاد است و تنها راه کاهش آن کمک گرفتن از کسانی است که این کار را برای شما انجام دهند. پس در صورتی که زمان یا توان کافی برای این کار را ندارید با ما تماس بگیرید.

نکات مهم درباره اسباب کشی

برچسب گذاری :

بهتر است بعد از بسته بندی وسیله ها در کارتن روی آن با برچسب علامت گذاری کنید. با این کار پیدا کردن وسیله ها در زمان چیدمان دوباره راحت تر خواهد بود.

بسته بندی لوازم شکستنی :

لازم است تا حتما وسیله ها و ظروف شکستنی از دیگر وسیله ها جدا شوند. به این ترتیب در زمان حمل و جابجایی احتمال شکستن آنها به میزان زیادی کاهش خواهد یافت.

بسته بندی مبلمان :

مبل و میزناهارخوری و حتی میزهای اداری لازم است با پتو یا پلاستیک حباب دار بسته بندی شوند. پتو و پلاستیک مانند ضربه گیر عمل میکند تا کوچکترین خط و خشی به وسیله ها نیافتد.

ابزار لازم برای بسته بندی وسیله ها

برای ارائه هرچه بهتر خدمات بسته بندی اثاثیه باربری و اتوبار نوبهار بار همیشه ابزار لازم را به همراه داریم. این کار دقت خاصی را میطلبد و انجام درست آن کیفیت حمل و باربری را مشخص خواهد کرد. امروزه لوازم و ابزار مناسبی برای بسته بندی وجود دارد.
ما از تمام آنها برای هرچه بهتر شدن کارمان بهره میگیریم. از جمله :

– کارتن چند لایه از جنس روغنی

– برچسب یا لیبل جهت مشخص شدن محتویان درون کارتن ها

– نایلون حباب دار و کاور ضربه گیر برای مبلمان و میز ها

– نوار چسب پهن

– نخ مناسب برای بستن کارتن ها

– فوم ضربه گیر

مزایای استفاده از خدمات بسته بندی شرکت باربری نوبهار کرمانشاه چیست؟

در صورت اعلام در خواست از طرف مشتریان برای خدمات بسته بندی اثاثیه باربری و اتوبار نوبهار میتوانید تمام وسیله های لازم برای بسته بندی را در اختیار داشته باشید. پس نیاز به تهیه آنها ندارید و دسترسی شما به هرکدام آسان خواهد بود.

بسته بندی برخی وسیله ها مانند تلویزیون و مانیتور و لوازم شکستنی نیاز به تجربه زیادی دارد. حمل انها نیز اصلا آسان نیست و باید توسط افراد ماهر اناجم گیرد. از این جهت استفاده از این خدمات توجیه پذیر خواهد بود.

اما مهم ترین دلیل ما برای ارائه این خدمات، صرفه جویی در زمان و کاهش استرس شماست. زیرا بسته بندی همانطور که گفته شد، اگر اصولی و درست انجام نگیرد میتواند خسارات زیادی را برایتان به بار بیاورد. معمولا این کار خیلی وقت گیر است و روزهای زیادی زمان شما را هدر میدهد. پس بهتر این است که کارها در یک روز و توسط چند نفر انجام شود و تنها باربری و حمل آنها باقی بماند.

بسته بندی اصولی حمل و چیدمان را در منزل و محل کار جدید برای شما آسان تر خواهد کرد. روز های اسباب کشی پر استرس و دشوار هستند و همیشه ما به کسانی برای کمک نیاز داریم تا این فشار کاهش یابد.

خدمات بسته بندی اثاثیه و باربری را از باربری نوبهار بخواهید !

در هر کجای کرمانشاه که ساکن هستید برای حمل بار و اسباب کشی همین حالا با شرکت حمل ونقل نوبهار بار تماس بگیرید و این خدمات را رزرو کنید. همکاران ما به صورت شبانه روزی آماده ارسال و جابجایی بار شما می باشند. برای تماس و اطلاع از هزینه باربری میتوانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

چیدمان اثاثیه باربری و اتوبار نوبهار کرمانشاه

چیدمان اثاثیه تاثیر به سزایی در زیبایی در منزل دارد و باید انجام این کار حساس با رعایت اصول و قوانینی همراه باشد که باربری ظرافت بار این اصول را  رعایت کرده و چیدمانی زیبا و بی نظیر را برای شما انجام خواهد داد .

چیدمان اثاثیه در ساختمان های امروزی که دارای زیر بنای کم بوده و فضای کمی را برای چیدمان منزل دارند در باربری نوبهار به نحو احسن انجام خواهد شد .

درباره شرکت باربری نوبهار کرمانشاه، متخصص در امر بسته بندی، اسباب کشی، حمل ونقل بین شهری و درون شهری

با ما تماس بگیرید

با ما صحبت کنید. ما برای مشاوره اینجا هستیم.

  نام *

  نام خانوادگی *

  آدرس ایمیل *

  شماره تماس

  موضوع پیام

  چطور میتوانیم کمکتان کنیم؟