پایانه باربری کرمانشاه چیست و چه مقرراتی در آن رعایت می گردد؟

پایانه باربری کرمانشاه محلی است دارای انواع خودروهای سنگین و سبک اعم از باری، کامیونت، وانت بار، نیسان حمل بار، خودروهای حمل و نقل و ترابی مسقف و موکت کاری شده، اتومبیل های جابجایی بار، مینی کامیون ها که در آن همه خدمات باربری نوبهار مدیریت شده و خدمات بسیار عالی به مشتریان ارائه می دهند.

در این پایانه تمامی بارنامه های باربری در سیستم شرکت ثبت شده در راس هر تاریخ و ساعت اختصاص یافته مطابق با برنامه از پیش انتخاب شده خودرو های حمل بار به محل فرستاده می شوند.

پایانه باربری کرمانشاه - شماره تماس شرکت حمل و نقل نوبهار

اتوبار کرمانشاه

قوانین و مقررات جابه‌جایی داخلی بار در پایانه باربری کرمانشاه

یکی از مرسوم‌ترین روش های حمل و نقل در داخل کشور حمل بوسیله کامیون ها و یا سایر خودرو های باربری می باشد که کالاهای درشت و نیمه سنگین را از این طریق جا به جا میکنند. همچنین از این روش اتوبار به عنوان پیش نیازی به جهت باربری به روش های دیگر بکارگیری می شود.

یکی از مهم ترین قوانینی که در پایانه باربری نوبهار کرمانشاه به آن توجه بسیاری می شود حفظ ایمنی خودرو ها و امنیت اثاث شما می باشد. بدین منظور در پایانه ها تعمیرکار حرفه ای به کار گرفته می شود تا پیش از هر بار ماموریت سلامت کامیون ها را از دید موتور و بدنه چک کرده و بررسی شود که آیا در خودرو از موکت و پتو حمل بار یا کپسول آتش نشانی استفاده شده است یا نه. در صورتی که همگی بخش های ماشین از نظر ایمنی چک شد می‌بایستی بارنامه قانونی تحویل داده شود که آنگاه خورو برای به اتمام رساندن ماموریت اسباب‌کشی در کرمانشاه آماده می شود.

پایانه باربری کرمانشاه

از دیگر مواردی که در پایانه باربری کرمانشاه به شهرستان موسسه نوبهار ملزم به رعایت آن می باشد در اختیار داشتن بیمه نامه معتبر باربری به منظور امنیت کالاهای مختلف می باشد. به این صورت که ممکن است بعضی کالاها از دید قیمت و ارزش در سطح بالایی بوده و در میان انجام مراحل جابجایی بارها دچار آسیب دیدگی شوند بنابراین پایانه باربری فعال زیر نظر اتحادیه با تحویل بیمه نامه ایران سعی در ضمانت سلامت اسباب و یا پرداخت خسارات وارد شده دارد.

تعیین نرخ عادلانه خدمات بسته بندی مطابق با دستورات اتحادیه باربری و اسباب کشی کرمانشاه از دسته اقداماتیست که در پایانه باربری کرمانشاه به آن توجه می شود. که باعث رضایت رانندگان و هم مراکز و مشتریانی که درخواست حمل و نقل کالا را دارند میگردد. این مورد تنها با توجه به یک عامل معین نمی شود بلکه عوامل متعددی نظیر مسافت، وضعیت جوی هوا، وضعیت خیابان ها، تایم کاری، میزان ظرفیت بار، میزان مصرف سوخت، نوع خودرو ترابری (حمل بار ) در تعیین قیمت دخیل هستند.

خدمات موسسه حمل و نقل نوبهار در کرمانشاه:

باربری شهرک آبادانی مسکن کرمانشاه
ادامه مطلب