باربری در فرهنگیان کرمانشاه

باربری فرهنگیان کرمانشاه دارای انواع ماشین باربری سبک از جمله وانت و نیسان می‌باشد، استفاده نمودن از وانت بار و نیسان بار، شرکت باربری نوبهار جهت حمل و نقل وسایل سبک یا نیمه سنگین وزن بی چون و چرا منفعت بیشتری از خاورهای مسقف از نظر مالی برای شما دارد؛ چرا که این وسیله جابجایی استاندارد هزینه کمتری دارد و شما می توانید با کمترین مبلغ وسایل با حجم کمتر تا وسیله ی نیمه سنگین خود مثل یخچال را از مبدا (فرهنگیان) به مقصد مشخص جابجا نمایید. همگی وانت بارها و نیسان بارهای شرکت باربری نوبهار مجهز به پتو و طناب می‌باشند و بهترین گزینه در زمینه اسباب کشی و جابجایی بار درون شهری می باشد. تمامی وانت بارها همراه با تعداد کارگر خواسته شده به محل مورد نظر ارسال می‌شوند.

بارچینی بار بر پشت وانت بار و نیسان بار نیز بر عهده راننده با تجربه بوده چرا که راننده با داشتن تجربه لازم در زمینه بارچینی بار می‌تواند خدمات مربوط به بارچینی بار را با دقت عمل بالا برای شما مهیا نماید و این تضمین را به شما نماید که وسایل با ارزش شما در صحت و سلامت کامل به مقصد مورد نظر هدایت می شوند. حمل بار با وانت بار برای مسافت های نزدیک درون شهری کاملا به صرفه بوده و شما میتوانید در هر زمان که نیاز به جابجایی بار داشتید با یک تماس تلفنی با کمترین هزینه ممکن وسیله نقلیه خود را از باربری نوبهار کرمانشاه انتخاب نموده تا در زمان مشخص همراه با تجهیزات در محل مورد نظر آماده ارائه سرویس باشد.

باربری فرهنگیان کرمانشاه

اتوبار فرهنگیان کرمانشاه

اتوبار فرهنگیان کرمانشاه توانسته است با در اختیار داشتن انواع تجهیزات بسته بندی یک بسته بندی کاملا با کیفیت همراه با کارگر حرفه ای را در اختیار ساکنین محله‌های فرهنگیان و کارمندان قرار دهد. تمامی خدمات بسته بندی حرفه ای با استفاده از تجهیزات مدرن می باشد این بسته بندی یک کمک کاملاً بزرگی برای افرادی می باشد که فرصت کافی برای بسته بندی لوازم خانه یا دفتر خود، به خصوص لوازم بزرگ مثل یخچال و مبلمان و لوازم آشپزخانه را ندارند. این اتوبار توانسته طی یک روند برنامه‌ریزی شده تمامی تجهیزات مورد نیاز برای بسته بندی لوازم منزل شما را مهیا نماید.
و در زمان مشخص کارگران شرکتی خود را به محل اعزام نموده تا با استفاده از لوازمی همانند کارتون5لایه، ضربه گیر نایلون های حبابدار بسته بندی را با بهترین کیفیت انجام داده. بسته بندی لوازم منزل به این شکل می‌باشد که کارتون‌ها متناسب با ابعاد وسایل شما تهیه شده و با استفاده از ضربه گیرهای مخصوص پوشانده و با سلفون و چسب محکم شده و داخل هر کارتون قرار می گیرند. سپس درب هریک بسته شده و محتویات داخل آن بر روی کارتون نوشته می شود؛ این امر سبب می گردد که شما در مقصد بتوانید هر جعبه را در محل مورد نظر خود قرار دهید همین امر سبب می شود از هر گونه سردرگمی رهایی یابید.

کانال باربری کرمانشاه
ادامه مطلب

خدمات باربری:

  • ارائه خدمات شبانه روزی حتی در ایام تعطیل و اعیاد؛
  • بسته بندی تخصصی و استاندارد لوازم با کارگران خانم و اقا؛
  • ارائه مشاوره حمل بار و اثاثیه منزل صحیح در منطقه فرهنگیان؛
  • ارسال و تحویل بار در سریع ترین زمان ممکن درصورتی که بخواهید جابجایی سریعی داشته باشید؛
  • ارائه کلیه خدمات با تضمین بالا و با مناسب ترین قیمت در بین باربری های دیگر؛
  • استفاده از انواع ماشین آلات اسباب کشی اعم از کامیونت، نیسان، وانت حمل بار؛
  • حمل وسایل سنگین مثل یخچال ساید بای ساید، لباسشویی، گاوصندوق و هرنوع بار؛

شرکت حمل ونقل : باربری کرمانشاه | باربری نوبهار .

 

باربری فرهنگیان کرمانشاه

 

شماره تلفن جهت درخواست اسباب کشی

باربری نوبهار برای هر منطقه از کرمانشاه شماره های مخصوصی در نظر گرفته است که همه این شماره ها در تمامی ساعات روز و حتی ایام تعطیل در دسترس شما شهروندان باشد تا اگر قصد جابجایی هرگونه بار داشتید در اسرع وقت راننده و کارگران به محل اعزام گردیده تا خدمات شما را با امکانات بالا و صددرصد تضمینی به پایان برسانند.

تمام مناطق مرکز کرمانشاه: 09186642166 – 09186224488 – 08338252520 – 2570 825 0833 باربری نوبهار کرمانشاه، اتوبار باربری فرهنگیان

ماشین های استفاده شده در باربری نوبهار جهت جابجایی اثاثیه در کرمانشاه

استاندارد و مجهز بودن ماشین های باربری, کمک بزرگی در راستای حمل و نقل سالم و بدون تصادف یا خسارت می کند. کلیه ماشین های باربری محدوده فرهنگیان نوبهار استان کرمانشاه, سقف دار موکت شده است. و درون آنها دارای پتوهای متعدد برای گذاشتن کنار وسایل می باشد. 

حمل اثاثیه منزل – خدمات حمل و نقل

باربری فرهنگیان ، حمل اثاثیه منزل باربری فرهنگیان واوان باربری مخصوصی کامیون اتوبار نگین بار گلستان  اسلام‌آباد غرب باربری کرمانشاه وانت بار شبانه روزی