توضیحات

اگر قصد بسته بندی و جابجایی دارید، بهترین راه برای کاهش آسیب به لوازم خانه در حین بسته بندی و اسباب کشی استفاده از خدمات باربری به خصوص باربری نوبهار است.

بسته‌بندی یخچال فریزر

یکی از وسایل برقی مهم که احتمال آسیب آن در هنگام اسباب‌کشی پیش‌بینی می‌شود، یخچال است. هرگونه اهمال در جابه‌جایی یخچال فریزر باعث خرابی آن می‌شود. یکی از نکاتی که در هنگام جابه‌جایی یخچال سایدبای ساید باید دقت کنید، تخلیه کامل وسایل داخل یخچال فریزر است. باید کلیه مواد غذایی و همچنین قفسه‌ها را از درون یخچال فریزر قبل از جابجایی برداشته و اطراف یخچال فریزر را بسته‌بندی کنید. خارج کردن وسایل از یخچال باعث سبک‌تر شدن آن در زمان حمل می‌شود. از این رو کارگران باربری به راحتی می‌توانند آن را حمل کنند و به جایی کوبیده نخواهد شد.

اگر قفسه‌ فریزر شما از نوع شیشه‌‌ای است و شاید در معرض شکسته شدن قرار بگیره برای حمل بهتر است قفسه‌ها را درون یک حوله بپوشانید و در کارتن‌ محکم قرار دهید. فراموش نکنید روی کارتن‌ها را بنویسید تا در هنگام باز کردن به دنبال آن نگردید. اگر کشوهای یخچال از جنس شیشه‌ نیستند و از نوع فلز سبک هستند می‌توانید آنها را به دیواره‌ کابین یخچال محکم چسب بزنید.

پس از اینکه این موارد را انجام دادید باید سیم را از برق خارج کرده و آن را ببندید تا در هنگام پایین بردن از پله به بدنه اصابت و خط و خش ایجاد نکند.